Moje cesta k homeopatii 

08.02.2017

... aneb jak si mě našla

Konec roku 2007. V té době žiji již pátým rokem s mojí rodinou v Německu a rozhoduji se pro studium terapií pro zvířata na německé ATM - Akademie für Tiernaturheilkunde.

Prvním přednáškovým blokem je homeopatie, obor, o kterém mám do té doby jen mlhavé představy.

  ○     LÁSKA PO PRVNÍM SETKÁNÍ    ○

To, jak zásadně mě homeopatie oslovila, významně ovlivnila moje první přednášející terapeutka paní Anke Süper. Počáteční - tehdy zatím jen teoretické - seznámení s homeopatií provedla tak poutavě, že jsem touto metodou byla okamžitě uchvácena. Následovala celá řada dalších neméně zajímavých přednášek, praktických seminářů a odborných setkání, za které jsem velmi vděčná.

○    ROVNOVÁHA - BALANCE   ○ ​

S homeopatií jsem získala nový a jasnější náhled na záležitosti týkající se zdraví, které dle mého spočívá především ve VNITŘNÍ SPOKOJENOSTI, VYVÁŽENOSTI, KLIDU A HARMONII. 

Čím je pro mě KLASICKÁ HOMEOPATIE tak zajímavá?Především svým CELOSTNÍM PŘÍSTUPEM k člověku či zvířeti. Zabývá se celkovým "obrazem" daného jedince nebo jinak jeho celkovým stavem: fyzickým, psychickým i duševním ... Principy jsou logické. Metoda je jemná a je využíváno vlastních tělesných (vitálních) sil k nastolení zdraví, kterému já říkám rovnováha či balance