Jak to vidím já ... aneb hlavně o Vás

25.05.2017

Pozorně naslouchám a jemně vnímám - jsou má uvítací slova.

Je to ale jen ta méně podstatná část našeho společného sezení v poradně. Nejdůležitějším při našem setkání jste Vy a Váš příběh. Vaše trápení, Vaše problémy, Vaše nemoc - stav, který Vám již nevyhovuje, který už takto nechcete žít a máte chuť ho ZMĚNIT, ZLEPŠIT, NAPRAVIT.

Mým posláním je Vám na této cestě, která často bývá cestou SEBEPOZNÁNÍ, dělat průvodce či doprovod. Pokud to sami chcete a dovolíte. Každý jsme jiný a každý se nacházíme v jiné životní etapě. Někdo potřebuje vzít pevně za ruku, jiný trochu postrčit, aby se pohnul z místa, jinému stačí jen lehce naznačit. Takových obrazných variant je celá řada a ať už se vidíte v jakékoli z nich, jste to vždy VY, kdo je ÚSTŘEDNÍM TVŮRCEM VAŠÍ DALŠÍ CESTY.

Lidé často přicházejí a stěžují si na potíže na fyzické úrovni. Nejčastěji je trápí kožní problémy, často trpí vleklými zažívacími obtížemi, bolestmi kloubů a svalů. Záhy společně odhalíme další problémy jako "špatné" spaní, častou únavu, podrážděnost a celkovou neradost ze života ... a když postupuje v příběhu dál, odkryje se téměř vždy nějaká hluboko uložená, ale stále nevyřešená křivda, ublížení, zklamání ... pocit, který v nás stále dokáže vyvolat negativní emoce jako vztek, smutek, zlost, úzkost ... Poznáváte se?

Věřte, že vše, co praktikuji, jsem podstoupila a stále podstupuji sama na sobě. S pomocí HOMEOPATIE mé tělo vyřešilo svůj dlouholetý zdravotní problém. Díky ETIKOTERAPII jsem prožila velký životní průlom a posun. A Vám nyní nabízím mé porozumění a cit za podpory obou zmíněných "nástrojů". 

Nečekejte ode mě, prosím, radu či recept na "správný" život. Je to Váš život a vy jste jeho tvůrci. A ať se Vám to líbí nebo ne, ať Vám to zní jakkoli krutě a možná to i v tuto chvíli odmítáte, skutečnost, jak se cítíte nyní, jak žijete a jaké máte vztahy se sebou i se svých okolím, je jen a jen VAŠÍM DÍLEM A VAŠÍ VOLBOU.

Mým upřímným přáním je, aby Vám tato slova nezněla nepřijatelně. Naopak si přeji, aby ve Vás vyvolala pocit naděje a radosti. Radosti z vlastní svobodné volby. Možnosti ROZHODNOUT SE PODLE SVÉHO. Žít šťastně a zdravě.